031-36622255

مدل های تخت خواب بچه

مدل های تخت خواب بچه

مدل های تخت خواب بچه (تخت و کمد نوزاد) در حالت کلی نقش زیادی در جذاب نشان دادن اتاق فرزندان شما دارد. اگر در انتخاب تخت خواب نوزاد خود دقت داشته باشید می توانید اتاق نوزاد خود را به یک محیط زیبا و دوست داشتنی تبدیل می کند.مدل تخت و کمد کودک تاثیر بسزایی در زیباسازی محیط اتاق دارد. در بیشتر مواقع با توجه به محدود بودن فضای اتاق کودک بیشتر والدین به این فکر هستند که تخت خواب و سرویس خواب کودک و نوجوان خود را به گونه ای انتخاب کنند که جمع و جور باشد. اما شما می توانید با چیدمان درست اتاق کودک خود هر مدل تختی را انتخاب کنید.

 

مدل تخت و کمد سیسمونی

در بیشتر مواقع والدین برای خرید تخت و کمد سیسمونی خود بارها و بارها  به فروشگاههای مختلف مراجعه می کنند تا  بتوانند مدل مورد نیاز خود را انتخاب کنند. مراجعه حضوری به تعداد زیادی از فروشگاه ها کاری بسیاری زمانبر و مشکل است بهترین راه برای خرید این است کهه در ابتدا در اینترنتی سرچی بزنید و مدل های تخت و کمد سیسمونی را مشاهده کنید تا در ابتدا با نوع مدل و سلیقه خود آشنا شوید که در هنگام مراجعه حضوری بهتر و راحت تر بتوانید مدل تخت نوزاد و نوجوان خود را انتخاب کنید.

مدل کمد نوزاد

در بین تعداد زیادی از مدل های کمد های نوزاد همیشه انتخاب  بهترین مدل کمد نوزاد کاری زمانبر است در تصاویر زیر شما می توانید برخی از مدل کمد نوزاد را مشاهده کنید.

مدل های تخت خواب بچه

مدل های تخت خواب بچه

 تخت خواب بچه

مدل سیسمونی کودک

  • درباره فروشگاه سیسمونی بامبینو اصفهان

    درباره فروشگاه سیسمونی بامبینو اصفهان

    فروشگاه سیسمونی بامبینو اصفهان نماینده انحصاری شرکت پات ( بامبینو ) است . شرکت پات یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده  تجهیزات سیسمونی نوزاد در ایران  به حساب می آید که فعالیت خود را از سال 1361 آغاز کرد .  بامبینو اصفهان

    ادامه مطلب
  • 1