انواع مدل های تخت خواب بچه ( 4 نکته اساسی برای خرید) +معرفی

برای اینکه بتوانید یک سیسمونی خاص و جذاب برای فرزندتان در اصفهان تهیه کنید، باید به یکی از مهم ترین اجزاء سیسمونی یعنی تخت خواب، به صورت ویژه توجه کنید. تنوع بسیار زیاد در مدل های تخت خواب بچه باعث شده انتخاب هم کمی سخت شود. بااین حال اگر بدانید دقیقا دنبال چه نوع تخت خوابی هستید، احتمالا خرید هوشمندانه تری را تجربه خواهید کرد.

در ادامه تلاش شده تا به برخی از مدل های تخت خواب بچه اشاره کنیم. مجموعه بامبینو اصفهان به عنوان یکی از بزرگ ترین و معتبرترین مراکز عرضه کننده سیسمونی اصفهان شناخته می شود. تنوع زیاد تخت خواب بچه در این سیسمونی فروشی اصفهان، کمک می کند تا نیازی به گشتن در مغازه های مختلف را نداشته باشید و تنها با تماشای نمونه ها، تختخواب مد نظرتان را خریداری کنید.

برای خرید تخت و کمد نوزاد در اصفهان، جایی بهتر از بامبینو پیدا نخواهید کرد. با این حال بهتر است قبل از مراجعه به این مجموعه، برخی نکات را برای بررسی مدل های تخت خواب بچه در نظر داشته باشید.

1- مدل های تخت خواب بچه به صورت ست بخرید!

بهترین روش برای خرید تخت خواب بچه این است که آن را به صورت ست با کمد و بوفه و دیگر وسایل مورد نیاز خریداری کنید. خرید ست تخت خواب و کمد لباسی هم به زیباتر شدن اتاق کودک کمک می کند و هم جذابیت سیسمونی را افزایش می دهد. به ویژه اگر قصد خرید سیسمونی در اصفهان را داشته باشید، بهتر است به صورت ست یا همان سرویس خواب خرید خود را انجام دهید.

اگر تصمیم خود را برای خردی سرویس خواب گرفتید، باید به پارامترهای زیادی توجه داشته باشید که مهم ترین آن ها جنسیت فرزندتان و میزان متراژ اتاقی است که برای چیدن سیسمونی در نظر گرفته اید.

پس ازاین می توانید از مدل های تخت خواب بچه به همراه کمد و دیگر وسایلی که در سرویس خواب قرار دارد، انتخاب کرده و خرید خود را نهایی کنید. فراموش نکنید که اگر جنسیت فرزندتان مشخص نیست بهتر است رنگ سیسمونی مشترک بین دختر و پسر را برای رنگ سرویس خواب انتخاب کنید.

مدل های تخت خواب بچه

در بین انواع سرویس خواب بامبینو دخترانه، سرویس خواب یک نفره مدل رز از محبوب ترین ها است. سرویس خواب پسرانه فلورا نیز می توانید برای خرید سیسمونی پسرانه در اصفهان مناسب باشد. مدل گلف استار نیز برای پسران نوجوان می تواند گزینه ای جذاب باشد. برخی دیگر از مدل های سرویس خواب بامبینو مثل مدل رمانتیک، می تواند هم برای دختر و هم برای پسر مورد استفاده قرار گیرد.

2- کیفیت را مد نظر قرار دهید

زمانی که به تنوع مدل های تخت خواب بچه توجه می کنید، ممکن است فراموش کنید که کیفیت مهم تر از زیبایی است. این مشکل برای خرید سیسمونی در اصفهان بیشتر اتفاق می افتد. این در حالی است که تخت خواب بچه در کنار جذابیت و زیبایی باید جنس خوب و مقاومی داشته باشد تا بتواند سال ها مورد استفاده کودک شما قرار گیرد.

خوشبختانه سیسمونی بامبینو اصفهان با در نظر گرفتن این موضوع، تلاش کرده کیفیت و زیبایی را در کنار هم قرار دهد. شاید به همین علت باشد که رضایتمندی مشتریان بامبینو در حد بسیار بالایی قرار داشته و بسیاری از مشتریان جدید این مجموعه کسانی هستند که به توصیه خانواده و دوستان برای دیدن مدل های تخت خواب بچه و بررسی کیفیت به این مجموعه سر می زنند.

3- به رشد فرزندتان توجه کنید

یکی از مواردی که نه در هنگام خرید کمد لباسی، نه در زمان خرید میز و صندلی برای اتاق کودک و نه در بسیاری از خرید های سیسمونی آن قدرها حساس نیست، رشد کودک شماست. این در حالی است که اگر در هنگام خرید تخت خواب برای فرزندتان توجهی به رشد آن نداشته باشید، خیلی زود باید برای خرید تختخواب جدید برنامه ریزی کنید.

به همین علت یکی از موضوعاتی که در بررسی مدل های تخت خواب بچه مورد توجه قرار می گیرد، میزان کارایی آن است. برخی از تختخواب ها قابلیت بزرگ و کوچک شدن دارند و برخی دیگر به صورت فیکس طراحی شده اند. اگر برایتان مهم است که تخت خواب کودکتان تا سن و سال بزرگ سالی او نیز برایش قابل استفاده باشد، حتما به اندازه تخت دقت کنید.

تخت خواب بچه

البته فراموش نکنید که خرید یک تخت خواب عروسکی شاید برای یک نوزاد مناسب باشد؛ اما قطعا این تخت نمی تواند تا زمان بزرگ سالی او مورد استفاده قرار گیرد. در نتیجه در هنگام انتخاب تختخواب به مدل و رنگ بندی آن نیز به صورت ویژه توجه داشته باشید.

4- خدمات پس از فروش را فراموش نکنید

برای خرید تخت خواب بچه، علاوه بر اینکه به مدل و کیفیت آن توجه می کنید، حتما به خدمات پس از فروشی که توسط سازنده یا فروشنده برایتان در نظر گرفته شده نیز توجه کنید. اینکه بتوانید بعد از خرید تختخواب با خیال راحت از آن استفاده کنید که در صورت بروز مشکل، مجموعه ای پاسخگوی شماست، نکته مهم و کاربردی است که نباید فراموش شود.

مدل سیسمونی کودک

یکی از ویژگی های خرید سیسمونی و تخت خواب بچه از بامبینو اصفهان این است که طرف حسابی شما یک برند مطرح و معتبر در ایران است. به همین علت، می توانید خیالتان را بابت خدمات پس از فروش راحت کنید. نمایندگی بامبینو نیز با تمامی امکانات و پرسنل حرفه ای خود، برای ارائه خدمات به خریداران آماده است.

بهتر است همین حالا سری به محصولات بامبینو بزنید و نگاهی به مدل های تخت خواب بچه در این سایت بزنید. برای خرید تخت خواب در اصفهان نیز می توانید به صورت حضوری به این مجموعه رفته و دیگر وسایل کودک را در این مجموعه تماشا و قیمت ها را با فروشگاه های دیگر مقایسه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *