دکوراسیون اتاق نوزاد دوقلو با طراحی زیبا و بی نظیر

بچه ها همیشه به زندگی ها شیرینی خاصی می دهند و انگیزه پدر و مادر را برای ادامه زندگی بالا میبرند. دقت کنید که این جمله فقط برای بازکردن صحبت با شما مخاطبان عزیز نیست، این یک اصل ثابت شده در امر ازدواج است. البته نگران نباشید، قرار نیست ما در مورد ازدواج و بچه داری شما را نصیحت کنیم، بلکه می خواهیم راجع به اتفاقی حرف بزنیم که شیرینی که در ایتدا در مورد آن حرف زدیم را دوبرابر می کنند؛ یعنی دوقلو ها!
یکی از دغدغه های پدر مادرهای نوزادان دوقلو تخت خواب و دکوراسیون رنگ بندی اتاق و لباس های آنهاست و همیشه به دنبال ایده های خاص و جذاب برای اتاق کودکان خودشان هستند. یکی از عناصر مهم و تاثیر گذار سرویس خواب فرزندان شماست!
چرا؟
چون سرویس خواب نوزاد فضای زیادی از اتاق کودکان شما را می گیرد و تاثیر زیادی روی ظاهر اتاق شما دارد در ادامه یک سری ایده جالب و جذاب برای انتخاب سرویس خواب نوزاد و دکوراسیون  اتاق کودکان دوقلو به شما ارائه می دهیم تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید. اگر  می خواهید سرویس خواب مناسبی برای دوقلو های خود انتخاب کنید، چطور تخت نوزاد بخریم؟ را مطالعه کنید.

 

ایده های جذاب و زیبا برای سرویس خواب کودکان دوقلو

 

دکوراسیون اتاق نوزاد دوقلو خود را مدرن کنید

شما می توانید از خط های صاف و جدا از هم  استفاده کنید تا فضای اتاق دوقلو های خود را تمیز و دلباز جلوه دهید، همچنین این طراحی به شما کمک می کند که عناصر خاصی که در قسمت های مختلف قرار می دهید را قوی و زیبا و خاص جلوه دهید(مثل قاب عکس یا یک باکس تزئینی بالای سر تخت نوزاد که قاب عکس او و یک گلدان کوچک گذاشته اید)

دکوراسیون اتاق نوزاد دوقلو با طراحی زیبا و بی نظیر

اتاق دوقلوهای خود را شیک و خنثی طراحی کنید.

استفاده از یک دکوراسیون خنثی برای اتاق نوزادان دوقلو مخصوصا  برای دوقلوهای دختر و پسر گزینه ی بسیار هوشمندانه ای است.اگر فکر می کنید که دکوراسیون خنثی برای اتاق دوقلوها خسته کننده است، روی پیشنهاد بامبینو فکر کنید. استفاده از چنین ایده ای ظاهری شیک و لاکچری به اتاق دوقلو های شما می دهد. شما می توانید با انتخاب یک تم خنثی، و استفاده از دو سوژه ساده و معمولی روی دیوارتان، چشم افرادی که به اتاق شما می آیند را به راحتی در اتاق هدایت کنید و باعث لذت بردن بیشتر آنها شوید و خودتان هم از داشتن چنین اتاقی برای دوقلو ها لذت می برید.

alt="دکوراسیون اتاق نوزاد دوقلو با طراحی زیبا و بی نظیر"

از یک رنگ خاص برای دکوراسیون اتاق نوزاد دوقلو استفاده کنید

این روش هم مانند روش قبل می تواند بسیار ساده ولی خلاقانه و زیبا اجرا شود، تنها تفاوتی که با روش قبل دارد این است که یک رنگ پایه و ثابت انتخاب می کنید و از همان در اکثر اتاق استفاده می کنید. مثلا در تصویر زیر می بینیم که رنگ نارنجی توانسته به دکوراسیون این اتاق جلوه ی خاص و باکلاسی ببخشد.

دکوراسیون اتاق نوزاد دوقلو با طراحی زیبا و بی نظیر

با شکل ها و رنگ ها بازی کنید.

شاید با خودتان فکر کنید چرا در دو بخش قبل سادگی به عنوان زیبایی شناخته می شد ولی الان استفاده از رنگ های مختلف و اشکال متفاوت معیار زیبایی است؟ جواب کاملا ساده است: “تفاوت سلیقه ها”. ممکن است شما از آن دسته افراد طرفدار سادگی نباشید و دوست داشته باشید فضای اتاق دوقلو هایتان پر انرژی و شاد باشد.

دکوراسیون اتاق نوزاد دوقلو با طراحی زیبا و بی نظیر

از طرح ها و دیوار کوب های خلاقانه و جالب استفاده کنید.

این دیوار کوب ها می تواند باکس هایی به شکل عکس زیر یا ترکیبی خاص از موارد دیگر دلخواه شما باشد. به عنوان مثال شما می توانید عکس کودکان خود را بالای تخت آنها بزنید یا اینکه از تابو های خلاقانه استفاده کنید که اسم آنها را بالای سرشان قرار دهید. دکوراسیون تصویر زیر با سادگی تمام توانسته زیبایی و جذابیت اتاق را حفظ کند.

دکوراسیون اتاق نوزاد دوقلو با طراحی زیبا و بی نظیر

برای مکان های کوچک از تخت های دوقلو استفاده کنید.

از آنجایی که کودکان تا 2 سالگی باید در گهواره بخوابند، شما می توانید از گهواره های مخصوص دو قلوها استفاده کنید. البته استفاده از گهواره های دوقلو فقط زمانی خوب است که فضای کافی برای قرار دادن دو گهواره مجزا نداشته باشید، چون در چنین شرایطی بیدار شدن یکی از کوچولو ها مساوی است با بیدار شدن دومی و بقیه داستان که مربوط به آرام کردن آنهاست.
پس یک بار دیگر با هم مرور می کنیم: “اگر فضای کافی در اختیار دارید از دو گهواره مشابه و یک مدل استفاده کنید و در صورت کوچک بودن اتاق از یک گهواره دوقلو استفاده کنید”

دکوراسیون اتاق نوزاد دوقلو با طراحی زیبا و بی نظیر

یک یا دو مبل برای بزرگسالان در اتاق فرزندان دوقلو خود قرار دهید.

از آنجایی که نگهداری دوقلو ها پر زحمت تر است و باید زمان بیشتری را صرف این کار کنید، بهتر است یک یا دو مبل راحتی ساده و سازگار با دکوراسیون اتاق برای بزرگسالان قرار دهید تا زمانی که قصد مراقبت و نگهداری از فرزندان دوقلو خود را دارید یک جای مناسب برای نشستن داشته باشید