چک لیست وسایل سیسمونی نوزاد دختر و پسر در اصفهان

خرید سیسمونی نوزاد علاوه بر هیجان انگیز بودن بسیار وقت گیر  و زمانبر خواهد بود اگر از تجربه کافی برخوردار نباشید ممکن است دچار سردرگمی شوید. اگر شما هم به دنبال خرید سیسمونی نوزاد در اصفهان هستید به ما لیستی از اقلام مورد نیاز معرفی خواهیم کرد تا بدون مشکل بتوانید سیسمونی نوزاد خود را خریداری کنید.
والدین با داشتن انگیزه بسیار زیاد برای فرزندان اول خود اقدام به خرید سیسمونی نوزاد می کنند.از نظر والدین زیبایی و ظاهر شیک در لوازم سیمونی نوزاد هنگام خرید حرف اول را می زند. به همین دلیل تعداد زیادی از کالاهای خریداری شده بدون مصرف خواهند بود. برای جلوگیری از هزینه‌های دوباره، لازم است پدر و مادرها لیستی از محصولات مورد نظر خود را تهیه کنند تا بهترین خرید را برای نوزاد خود داشته باشند. تجربه ما در مواجهه با والدین هنگام خرید سیسمونی نوزاد در اصفهان نیز حاکی از خرید لوازمی است که ضروری نبوده و فقط منجرب به صرف هزینه های زیاد می شود.

تخت و کمد نوزاد در اصفهان

تخت نوزاد یکی از لوازم ضروری برای اتاق نوزاد می باشد. برخی از افراد ننو را برای نوزاد خود انتخاب می کنند اما تخت نوزاد بهترین گزینه برای نوزاد خواهد بود. هنگام خرید تخت نوزاد باید به برخی از نکات توجه داشته باشد.

* زبیایی و گرانی سرویس خواب نمی تواند دلیلی بر استاندارد بودن و جنس خوب آن باشد
* تخت نوزاد باید دارای نرده‌های محافظ باشد و به منظور گیر نکردن سر نوزاد بین نرده ها بهتر است که فاصله نرده ها از هم حداکثر 5 الی 6 سانتی متر باشد. هر چه فاصله نرده ها بهم نزدیک تر باشد این تخت برای نوزاد شما امن تر خواهد بود.
* نیازی به خرید بالش و ملحفه اضافی و روانداز نیست .
* جنس تشک، بالش و ملحفه نوزاد باید از الیاف طبیعی باشد و از خرید اجناس با نخ پلاستیک خودداری کنید. زیرا در الیاف طبیعی هوا به راحتی منتقل می شود و از عرق سوز شدن نوزاد شما جلوگیری خواهد کرد.
* خرید وسایل تزیینی برای تخت نوزاد لازم نیست، اما آویز به دلیل سرگرم کردن نوزاد هنگام بیداری و تاثیر بسزای آن برای خواباندن نوزاد بهتر است از آویزهای تختی استفاده شود که چندین رنگ در آن بکار رفته است.
* در هنگان خرید سیسمونی نوزاد بهتر است که رنگ ملحفه و تخت  آن به رنگ روشن و ملایم باشد مثل رنگ های  صورتی، سبز، آبی.

* برای خرید کمد نوزاد و بوفه تنها زیبایی را ملاک اصلی خود قرار ندهید، توجه اصلی والدین هنگام خرید سیسمونی نوزاد در اصفهان باید به استاندارد بودن این محصولات باشد. اصولا کمد نوزاد نباید دارای شیشه باشد زیرا هنگام بازی کودک علاقه زیادی به پرت کردن اشیا دارد. شکسته شدن شیشه می تواند برای کودک شما بسیار خطرآفرین باشد. کشو و کمدهایی را انتخاب کنید که درب آنها به آرامی بسته می شود که انگشتان کودک شما بین درها هنگام باز و بسته شدن گیر نکند.

قیمت تخت نوزاد در اصفهان

با توجه به متنوع بودن مدل های تخت و کمد نوزاد در اصفهان و امکانات متفاوت موجود در هر سرویس خواب نوزاد شما می توانید با تماس با فروشگاه های بامبینو اصفهان از مدل تحت و کمد نوزاد مطلع شوید.

لباس سیسمونی نوزاد

خرید لباس نوزاد یکی از مقوله هایی است که بیش از حد در آن اصراف رخ می دهد. مثلا کودک در هر ماه تنها به سه لباس نیاز دارد و خرید بیش از حد می تواند موجب ضرر به شما شود.

بهترین روش این است که در هر ماه تنها به اندازه نیاز کودک خود لباس بخرید. در دوران بارداری برای خرید سیسمونی فقط برای ماه اول که نوزاد شما به دنیا می آید لباس بخرید تا بعد از چند ماه با انبوهی از لباس ها روبرو نشوید که اندازه کودک شما نیست. بهتر است لباس هایی را انتخاب کنید که از جنس الیاف طبیعی هستند تا مصنوعی و پلاستیکی. راحتی فرزند شما از مهمترین ویژگی های انتخاب لباس نوزاد می تواند باشد.

وسایل مورد نیاز نوزاد پس از تولد

۱) پتو دریافتی بیمارستان برای پوشاندن کودک خود
بیمارستان تا زمانی که در آنجا هستید یک پتو برای فرزند شما در اختیار شما قرار می دهد اما ممکن است هنگامی که می خواهید کودک خود را از بیمارستان به خانه منتقل کنید به دلیل سردی هوا او را بپوشانید، بنابراین بهتر است یک پتو مناسب که از ضخامت کافی برخوردار است برای این کار انتخاب کنید.

۲) لباس برای رفتن به خانه
هنگام مرخص شدن نوزاد، شما به یک لباس برای پوشاندن فرزند خود نیاز دارید. که جوراب و … می تواند از این البسه باشد.

لوازم بهداشتی سیسمونی نوزاد

از لوازم بهداشتی که می تواند لازم باشد می توان به  شیردوش، پستانک نوزادی که البته از معمولی تا مدل‌های ارتودنسی‌دار موجود است ، دماسنج، ناخن‌گیر، دندان‌گیر، پوشک، دستمال مرطوب، پودر بچه ، وان کوچک، زیرپایی، شامپو و صابون، کرم ، حوله و لیف …. اشاره کرد. هنگام خرید محصولاتی که دارای تاریخ مصرف هستند را به اندازه مصرف خریداری کنید.

خرید سیسمونی نوزاد در اصفهان