تخت و کمد نوزاد آپادانا (تخت و کمد دخترانه، تخت و کمد پسرانه)

تخت و کمد نوزاد و نکاتی که هنگام خرید باید به آن توجه کنید

در این روزها والدین اهمیت بیشتری به دکوراسیون اتاق کودک خود می دهند. انتخاب تخت و کمد نوزاد نقش بسزایی در طراحی و شیک نشان دادن اتاق نوزاد شما دارد. امروزه مدل های متنوعی از تخت و کمد نوزاد ، سرویس خواب نوزاد وجود دارد . در اصفهان نیز سیسمونی فروشی های زیادی وجود دارد که می توانید برای  خرید تخت و کمد نوزاد در اصفهان به آنها مراجعه کنید. از مراکز سیسمونی فروشی در اصفهان می توان به سیسمونی خیابان فلسطین اصفهان, فروشگاه بامبینو اصفهان , سیسمونی عبدالرزاق اصفهان, اشاره کرد. بیشتر افراد نیز برای خرید تخت و کمد نوزاد در اصفهان و تخت و کمد نوجوان به این مراکز مراجعه می کنند.

هنگام خرید تخت و کمد نوزاد در اصفهان به چه نکاتی توجه کنیم

امروزه تخت و کمد نوزاد یکی از محصولاتی است که به وفور در اتاق کودک قابل مشاهده است. سرویس خواب نوزاد شامل  تخت کودک, کمد لباس کودک, کمد اسباب بازی کودک و … می باشد. انتخاب نوع سرویس خواب بستگی به سایز و نوع چیدمان سرویس خواب در اتاق نوزاد شما دارد بنابراین هنگام خرید سرویس خواب نوزاد خود به خصوص تخت و کمد نوزاد باید به سایز اتاق خود توجه اساسی داشته باشید. در حالت استاندارد سرویس های خواب نوزاد و نوجوان در اندازه های مختلفی تولید می شود. تنوع رنگ و مدل در تخت و کمد نوزاد و سرویس خواب نوزاد به شدت قابل لمس است. هنگام خرید تخت و کمد نوزاد چه رنگی را خرید کنیم؟ در گام اول هنگام خرید سیسمونی شما باید به رنگ اتاق نوزاد خود توجه اساسی داشته باشید. رنگ و سایز اتاق کودک است که شما را در انتخاب بهترین و شیک ترین مدل همیاری می کند. اما کیفیت و سبکی چوب در انتخاب تخت و کمد نوزاد از اهمیت بیشتری برخوردار است. امنیت و جذابیت؛ سهولت و احساس رضایت کودک از دیگر نکاتی است که هنگام خرید تخت و کمد نوزاد باید به آن توجه داشته باشید.

هنگام خرید سرویس خواب نوزاد دخترانه بهتر است رنگ های شاد و ملایم مانند صورتی و بنفش را انتخاب کنید. اما برای اتاق نوزاد پسر قضیه برعکس است. انتخاب رنگ آبی و صورتی از اهمیت بسزایی برخوردار است. چنانچه اتاق نوزاد شما کوچک است بهتر است از سرویس های خواب ترکیبی استفاده کنید در این سرویس خواب ها کمد لباس , اسباب بازی و تخت خواب با هم ترکیب شده اند. قیمت تخت و کمد نوزاد یکی از عواملی است که در انتخاب والدین تاثیر بسزایی دارد.

تخت و کمد نوزاد در اصفهان

فروشگاه بامبینو اصفهان با چهار شعبه فعال و بیش از 30 مدل تخت و کمد نوزاد و سرویس خواب نوزاد در اصفهان آماده استقبال و راهنمایی شما مشتریان عزیز می باشد. ما به شما در انتخاب بهترین تخت و کمد نوزاد در اصفهان با توجه به شرایط شما کمک خواهیم کرد.

آدرس سیسمونی فروشی های اصفهان

برند بامبینو از معروفترین برندهای تخت و کمد نوزاد در اصفهان و دیگر شهر ها می باشد جهت مراجعه حضوری می توانید به فروشگاههای ما مراجعه کنید.

1-  آپادانای اول، نبش کوچه 14، شعبه 1 مرکزی

2- چهارراه نقاشی، ابتدای خیابان فلسطین، سمت راست، مجتمع سپید

3- بازار مبل رهنان، فلکه شاهد، ابتدای شهیدان غربی، سمت چپ

4- خیابان فلسطین، جنب استخر بهار

برای خرید تخت و کمد نوزاد در اصفهان هم اکنون به فروشگاههای بامبینو مراجعه کنید.

بهترین انتخاب تخت و کمد نوزاد

اگر مساحت اتاق کودک شما بزرگ است می توانید سرویس های خواب زیر را برای نوزاد خود انتخاب کنید.

تخت و کمد نوزاد مدل P800

سرویس خواب نوزاد بامبینو مدل L320

تخت و کمد نوزاد بامبینو مدل بردی

تخت و کمد نوزاد بامبینو مدل رز

سرویس خواب نوزاد بامبینو مدل هیپو

سرویس خواب نوزاد و نوجوان مدل ونیز

اما برای افرادی که از مساحت کمتری برای اتاق نوزاد خود برخوردار هستند بهتر است که  مدلهای تخت و کمد زیر را انتخاب کنند. این مدل ها به دلیل حالت ترکیبی بودن میزان فضای کمتری را اشغال می کند.

سرویس خواب نوزاد بامبینو مدل گلف استار

سرویس خواب نوزاد بامبینو مدل رومانتیک

چنانچه به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید می توانید با شماره تلفن های  36622255  , 32207413 , 33341191 تماس حاصل فرمایید.
سیسمونی ارزان اصفهان