تخت و کمد نوزاد آپادانا (تخت و کمد دخترانه، تخت و کمد پسرانه)

در این روزها والدین اهمیت بیشتری به دکوراسیون اتاق کودک خود می دهند. انتخاب تخت و کمد نوزاد نقش بسزایی در طراحی و شیک نشان دادن اتاق نوزاد شما دارد. امروزه مدل های متنوعی از تخت و کمد نوزاد ، سرویس خواب وجود دارد . در اصفهان نیز سیسمونی فروشی های زیادی وجود دارد که می توانید برای خرید سیسمونی در اصفهان به آنها مراجعه کنید.

از جمله این مراکز می توان به سیسمونی خیابان فلسطین , فروشگاه بامبینو , سیسمونی عبدالرزاق , اشاره کرد. بیشتر افراد نیز برای خرید تخت و کمد نوزاد در اصفهان و تخت و کمد نوجوان به این مراکز مراجعه می کنند.

هنگام خرید تخت و کمد نوزاد در اصفهان به چه نکاتی توجه کنیم

امروزه تخت و کمد نوزاد یکی از محصولاتی است که به وفور در اتاق کودک قابل مشاهده است. سرویس خواب نوزاد شامل  تخت کودک, کمد لباس کودک, کمد اسباب بازی کودک و … می باشد. انتخاب نوع سرویس خواب بستگی به سایز و نوع چیدمان سرویس خواب در اتاق نوزاد شما دارد بنابراین هنگام خرید سرویس خواب نوزاد خود به خصوص تخت و کمد نوزاد باید به سایز اتاق خود توجه اساسی داشته باشید.

در حالت استاندارد سرویس های خواب نوزاد و نوجوان در اندازه های مختلفی تولید می شود. تنوع رنگ و مدل در تخت و کمد نوزاد و سرویس خواب نوزاد به شدت قابل لمس است. هنگام خرید تخت و کمد نوزاد چه رنگی را خرید کنیم؟ در گام اول هنگام خرید سیسمونی شما باید به رنگ اتاق نوزاد خود توجه اساسی داشته باشید.

رنگ و سایز اتاق کودک است که شما را در انتخاب بهترین و شیک ترین مدل همیاری می کند. اما کیفیت و سبکی چوب در انتخاب تخت و کمد نوزاد از اهمیت بیشتری برخوردار است. امنیت و جذابیت؛ سهولت و احساس رضایت کودک از دیگر نکاتی است که هنگام خرید تخت و کمد نوزاد باید به آن توجه داشته باشید.

هنگام خرید سرویس خواب نوزاد دخترانه بهتر است رنگ های شاد و ملایم مانند صورتی و بنفش را انتخاب کنید. اما برای اتاق نوزاد پسر قضیه برعکس است. انتخاب رنگ آبی و صورتی از اهمیت بسزایی برخوردار است. چنانچه اتاق نوزاد شما کوچک است بهتر است از سرویس های خواب ترکیبی استفاده کنید در این سرویس خواب ها کمد لباس , اسباب بازی و تخت خواب با هم ترکیب شده اند. قیمت تخت و کمد نوزاد یکی از عواملی است که در انتخاب والدین تاثیر بسزایی دارد.

تخت و کمد نوزاد در اصفهان

فروشگاه بامبینو اصفهان با چهار شعبه فعال و بیش از 30 مدل تخت و کمد نوزاد و سرویس خواب نوزاد در اصفهان آماده استقبال و راهنمایی شما مشتریان عزیز می باشد. ما به شما در انتخاب بهترین تخت و کمد نوزاد در اصفهان با توجه به شرایط شما کمک خواهیم کرد.

آدرس سیسمونی فروشی های اصفهان

برند بامبینو از معروفترین برندهای تخت و کمد نوزاد در اصفهان و دیگر شهر ها می باشد جهت مراجعه حضوری می توانید به فروشگاههای ما مراجعه کنید.

1-  آپادانای اول، نبش کوچه 14، شعبه 1 مرکزی

2- چهارراه نقاشی، ابتدای خیابان فلسطین، سمت راست، مجتمع سپید

3- بازار مبل رهنان، فلکه شاهد، ابتدای شهیدان غربی، سمت چپ

4- خیابان فلسطین، جنب استخر بهار

برای خرید تخت و کمد نوزاد در اصفهان هم اکنون به فروشگاههای بامبینو مراجعه کنید.

بهترین انتخاب تخت و کمد نوزاد

اگر مساحت اتاق کودک شما بزرگ است می توانید سرویس های خواب زیر را برای نوزاد خود انتخاب کنید.

  • تخت و کمد نوزاد مدل P800
  • سرویس خواب نوزاد بامبینو مدل L320
  • تخت و کمد نوزاد بامبینو مدل بردی
  • تخت و کمد نوزاد بامبینو مدل رز
  • سرویس خواب نوزاد بامبینو مدل هیپو

اما برای افرادی که از مساحت کمتری برای اتاق نوزاد خود برخوردار هستند بهتر است که  مدلهای تخت و کمد زیر را انتخاب کنند. این مدل ها به دلیل حالت ترکیبی بودن میزان فضای کمتری را اشغال می کند.

  • سرویس خواب نوزاد و نوجوان مدل ونیز
  • سرویس خواب نوزاد بامبینو مدل گلف استار
  • سرویس خواب نوزاد بامبینو مدل رومانتیک

چنانچه به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید می توانید با شماره تلفن های  36622255  , 32207413 , 33341191 تماس حاصل فرمایید.
سیسمونی اصفهان